Na evropský trh míří nová budgetová pneumatika Goldline

 

Mezi současnými výrobci pneumatik je cítit těžká konkurence. Na jedné straně se tlačí na neustálé zvyšování kvality. Na straně druhé má vysoce konkurenční prostředí za následek příznivé ceny pro koncové zákazníky.

Bez-názvu-1
 
A o tom, že trend jen tak neskončí, svědčí i nové želízko v ohni, kterým jsou cenově mimořádně atraktivní pneumatiky Goldline zaštítěné holandským velkoobchodem Van den Ban Mezi současnými výrobci pneumatik je cítit těžká konkurence. Na jedné straně se tlačí na neustálé zvyšování kvality. Na straně druhé má vysoce konkurenční prostředí za následek příznivé ceny pro koncové zákazníky. A o tom, že trend jen tak neskončí, svědčí i nové želízko v ohni, kterým jsou cenově mimořádně atraktivní pneumatiky Goldline zaštítěné holandským velkoobchodem Van den Ban.

Premiéra v červnu minulého roku

Goldline je novou značkou, kterou již v polovině minulého roku představil holandský řetězec Van den Ban. Značka se na trhu velice rychle etablovala a v současnosti nabízí již několik modelových řad. Jedná se o cenově dostupné pneumatiky, které byly navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky pro provoz na území Evropské unie.

Vynikající poměr ceny a výkonu

Pneumatiky Goldline se od svého uvedení na trh profilují jako budgetové. I přesto se jim ale daří plnit nároky na robustnost a spolehlivost, a to jak při běžném silničním provozu, tak při překonávání překážek či při jízdě lehkým terénem. Mimořádně příznivého poměru ceny a výkonu je dosaženo především použitím pokročilých technologií. Ty přitom nejen zlepšují vlastnosti pneumatik jako takových. Hlavně však umožňují zefektivnit výrobu a snížit výrobní náklady.

 

Máte zájem o cenovou nabídku pneumatik Goldline pro váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat.


Novinky


Provozní doba

  • Pondělí 7:00 16:30
  • Úterý 7:00 16:30
  • Středa 7:00 16:30
  • Čtvrtek 7:00 16:30
  • Pátek 7:00 16:30
  • Sobota 8:00 11:30
  • Neděle zavřeno

Kde nás najdete?

Pneu Hanzelka
Lužická 1237/29, 741 01 Nový Jičín


Telefon: (+420) 556 704 331
(+420) 556 720 709
E-mail: info@pneuhanzelka.cz

Více informací

Facebook