Point S pneumatiky

 

Nová celoroční pneumatika Point S 4 Seasons

Bez-názvu-1
 

Šetří čas, peníze i místo v garáži

Celoroční pneumatiky jsou skvělou volbou pro motoristy, kteří se v zimě pohybují spíše ve městě, nenajedou toho příliš či nemají dostatek místa v garáži pro uskladnění pneumatik. Point S 4 Seasons je nová celoroční pneumatika opatřená štítkem M+S. Lze na ní tedy bez problémů jezdit i v zimním období. Běhoun pneumatiky byl vyvinut tak, aby se dokázal popasovat se zimními podmínkami. Otevřené boční drážky a protáhlá středová drážka zajišťují efektivní odvod vody a sněhu. V létě a na suchu pak oceníme podélné bloky ramen, které slibují větší styčnou plochu pneumatiky s vozovkou a tedy kratší brzdnou dráhu.

Vyrobeno v Evropě

Pneumatika Point S 4 Seasons byla navržena v Německu a vyrábí se na území Evropy. Nejedná se o budgetovou pneumatiku. Jde o cenově dostupné obutí střední třídy, které kromě přesvědčivých jízdních vlastností nabídne také zajímavý kilometrický výkon s rovnoměrným opotřebením. Pokud tedy příliš mnoho nenajezdíte a pneumatiky často vyhazujete ne proto, že by byly sjeté, nýbrž proto, že už mají své 4 roky za sebou, může pro vás být Point S 4 Seasons zajímavou volbou.

Pneumatiky Point S 4 Seasons budou dodávány v běžných rozměrech pro kola o velikosti 13-17 palců.

Máte zájem o cenovou nabídku pneumatik Point S pro váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat.

Zimní pneumatiky Winterstar 3: je dobré mít na koho se spolehnout

points-1200x628-chuck

 

Point S pneumatiky jsou vyráběny jedním z největších světových výrobců pneumatik Continental. Co do objemu své produkce jsou nejsilnější privátní značkou v Evropě.

Winterstar 3 budou v zimních měsících vaším andělem strážným. Použitá směs zlepšuje stabilitu na studeném mokrém povrchu nebo rozbředlém sněhu. Drážky v dezénu potom urychlují odvod vody a snižují tím riziko vzniku aquaplaningu. Struktura dezénu lépe rozloží tlak přenášený na vozovku a tím se zvyšuje životnost pneumatiky. Pneumatiky Winterstar 3 také zaujmou kombinací ceny pohybující se v průměrných hodnotách a prémiového výkonu.

pointS_Winterstar_3-CZ_orig-11

pointS_Winterstar_3-CZ_orig-14

Stále nejste rozhodnutí, které pneumatiky obout? Kontaktujte nás. Rádi si s vámi o tom popovídáme.

Letní pneumatiky Summerstar 3

11410291_6026888505511_1853225_n

 

Point S pneumatiky jsou vyráběny jedním z největších světových výrobců pneumatik Continental. Co do objemu své produkce jsou nejsilnější privátní značkou v Evropě.

Pneumatiky Summerstar jsou vyvíjeny v Německu a vyráběny v zemích Evropy tak, aby vyhověly omezením evropských silnic i specifickému podnebí a aby přinášely každodenní spokojenost evropským řidičům. Pneumatiky Point S se pravidelně umisťují na předních pozicích nezávislých evropských testů pneumatik.
osobni sport

van4x4

Optimalizovaný výkon pneumatik pro bezpečnou jízdu:

  • Vynikající ovladatelnost na suché vozovce.
  • Skvělá ovladatelnost na mokré vozovce a vysoká odolnost vůči akvaplaninku.
  • Optimálně vyvážené brzdné vlastnosti a lepší odolnost proti opotřebení.
  • Nízký valivý odpor a snížená spotřeba paliva.
  • Klidná a komfortní jízda při vyšších rychlostech.

Stále nejste rozhodnutí, které pneumatiky obout? Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.


Novinky